Мотоцикліст за 3 години проїхав 120,06 скільки проїде мотоцикліст За 4,2 з такою самою швидкістю


Ответы на вопрос

Отвечает Сагиев Ислам.

Відповідь:

1) 120,6:3=40,2 (км/г)-швидкість

2) 40,2×4,2=168,84 (км)-проїхав мотоцикліст за 4,2 години

Покрокове пояснення:

Отвечает Чёрный Даниил.

Відповідь:144,072

Покрокове пояснення:1)4,2-3=1,2(скількі залишилося проїхати

2)120,06*1,2=144,072