На першій полиці у 6 раз менше книжок ніж на другій.Скільки книжок на прешій полиці якщо на другій

на 60 більше. дуже треба ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомік Анастасія.

Пошаговое объяснение:

Нехай кількість книжок на першій полиці буде позначена як х, а кількість книжок на другій полиці - як y.

За умовою задачі, "на першій полиці у 6 раз менше книжок ніж на другій". Це можна записати математично як:

x = y / 6

Також в умові задачі сказано, що "на другій полиці на 60 більше" - математично:

y = x + 60

Ми можемо використати перше рівняння, щоб знайти x виразом з y, і підставити його в друге рівняння:

y = (y / 6) + 60

Зараз ми можемо розв'язати це рівняння для y:

5y / 6 = 60

y = 72

Тепер, коли ми знаємо кількість книжок на другій полиці, ми можемо використати перше рівняння, щоб знайти кількість книжок на першій полиці:

x = y / 6 = 72 / 6 = 12

Отже, на першій полиці є 12 книжок