У парку відпочивають 25 бабусь і 17 дідусів. 7 пенсіонерів читають газети, а решта спілкуються.

Скільки пенсіонерів проводять час у спілкуванні? Скорочений запис ​

Ответы на вопрос

Отвечает Shtokolova Lera.

Ответ:35

Пошаговое объяснение:

25+17=42(пен.)-пенсіонерів всього

42-7=35(пен.)

В:35 пенсіонерів проводять час у спілкуванні