1157. Знайдіть значення виразу а² – b², якщо: 1) a = −14; b = 16; a пі 1129 отот 2) a = 4,89; b =

-4,89. 20. onu ² I 112 TO v​

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Мария.

Ответ:

Замінюємо a та b на їх значення:

a² - b² = (-14)² - 16²

Обчислюємо квадрати:

a² - b² = 196 - 256

Обчислюємо різницю:

a² - b² = -60

Отже, значення виразу a² - b² при a = -14 та b = 16 дорівнює -60.

Замінюємо a та b на їх значення:

a² - b² = (4.89)² - (-4.89)²

Обчислюємо квадрати:

a² - b² = 23.8361 - 23.8361

Обчислюємо різницю:

a² - b² = 0

Отже, значення виразу a² - b² при a = 4.89 та b = -4.89 дорівнює 0.

onu ² I 112 TO v​: Я не розумію, що означає цей вираз. Будь ласка, надайте більше контексту або поясніть, що потрібно зробити з ним.

отметь как лучший ответ