ту». Р 1. Ç П. Перевір 1. Зведи подiбнi доданки: A 29x - 19; В 11x + 19; А 18× - 9 + 2х - 10 - 9х.

10x - 19; Б 11x - 19. 2. Розкрий дужки; -15(-2a + 3). 30а + 45; 30а - 45; В Г Б Г -30а + 18; -30а + 45. 3. Визнач корінь рiвняння -16x + 24 = −4(x - 3). А 1; Б -1; в 2; 4. Розв'яжи рівняння 6,4x – 2,6 = 7,6x – 0,2. Б 4: в -2; A -4; Г -2. Г 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

A: 29x - 19 + 10x - 19 = 39x - 38

B: 11x + 19 - 11x + 19 = 38

-15(-2a + 3) = 30a - 45

3.

-16x + 24 = -4(x - 3)

-16x + 24 = -4x + 12

-12x = -12

x = 1

Відповідь: А 1.

6.4x - 2.6 = 7.6x - 0.2

1.2x = 2.4

x = 2

Відповідь: в 2.