вугілля вантажили у великі й маленькі вагони. у кожний із великих вагонів навантажували 40 т

вугілля , а в кожний із 20 маленьких вагонів по 25 т. Знайди середню масу вугілля в одному вагоні.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для вирішення завдання потрібно обчислити загальну масу вугілля та кількість вагонів, а потім поділити перше на друге.

Кількість вагонів:

великих: 1

маленьких: 20

Загальна маса вугілля:

у великому вагоні: 40 т

у маленькому вагоні: 25 т

Таким чином, загальна маса вугілля у всіх вагонах дорівнює:

1*40 т + 20*25 т = 540 т

Загальна кількість вагонів: 1 + 20 = 21

Середня маса вугілля в одному вагоні дорівнює:

540 т/21 = 25,71 т (округлюємо до двох знаків після коми)

Відповідь: 25,71 т.