Хлопчик прочитав 7/3 книги, що становить 87 сторінок. На скільки більше сторінок він прочитав, ніж

йому залишилося? ПЖПЖПЖ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Сафонов Максим.

Ответ:

Пошаговое Перш за все, ми можем використовувати пропорцію для визначення кількості сторінок, які хлопчик прочитав, використовуючи відоме відношення 7/3 книги до 87 сторінок:

7/3 книги = 87 сторінок

Щоб відшукати кількість сторінок у 1 книзі, ми можем помножити обидві сторони рівняння на обернене до 7/3, тобто на 3/7:

(7/3 книги) * (3/7) = 87 сторінок * (3/7)

Отримаємо:

Кількість сторінок у 1 книзі = 261/7 = 37 1/7 сторінок

Тепер, щоб визначити на скільки більше сторінок хлопчик прочитав, ніж залишилося, ми можем відняти кількість сторінок, яку він вже прочитав (87) від загальної кількості сторінок у 7 книгах, тобто 7 * 37 1/7 = 260 сторінок:

260 сторінок - 87 сторінок = 173 сторінки

Отже, хлопчик прочитав на 173 сторінки більше, ніж залишилося.объяснение: