Срочнооо!!!!! Дам 50 балов: Знайдіть корінь рівняння 4х-7=6х-3 Варіанти відповідей: а)2 б)-5 в)4

г)-2

Ответы на вопрос

Отвечает Лобунець Альона.

Ответ:

г)-2

Пошаговое объяснение:

4х-7=6х-3

4х - 6х= -3 +7

-2х= 4

х=4:(-2)

х=-2

------------

4*(-2) -7= 6*(-2) -3

-8-7=-12-3

-15= -15