Поїзд рухався 4 год зі швидкістю 64 км/год і 5 год зі швидкістю 53,2 км/год. Знайдіть середню

швидкість поїзда на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Елизавета.

1) 64*4=256 (км)-проїхав поїзд зі швидкістю 64 км/год.

2) 53,2*5=266 (км)-проїхав поїзд зі швидкістю 53,2 км/год.

3) 256+266=522 (км)-проїхав поїзд за 9 год.

4) 522:9=58 (км/год)-середня швидкість поїзда.

Відповідь. Середня швидкість поїзда-58 км/год.