Поїзд рухався 4 год зі швидкістю 60 км/год і 5 год зі швидкістю 52,8 км/год. Знайдіть середню

швидкість поїзда на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Ирина.

Ответ:

1) 64 • 4 = 256 (км) - проїхав поїзд зі швидкістю 64 км/год.

2) 53,2 • 5 = 266 (км)  - проїхав поїзд зі швидкістю 53,2 км/год.

3) 256 + 266 = 522 (км) - проїхав поїзд за 9 год.

4) 522 : 9 = 58 (км/год) - середня швидкість поїзда.

Відповідь. Середня швидкість поїзда - 58 км/год.

Пошаговое объяснение:

1- проїхав поїзд зі швидкістю 64 км/год.

2  - проїхав поїзд зі швидкістю 53,2 км/год.

3 - проїхав поїзд за 9 год.

4- середня швидкість поїзда.