Поїзд рухався дві години із швидкістю 70 км год і 4год із швидкістю 58км/год .Знайдіть середню

швидкість поїзда нп всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Курманалиева Миюка.

Відповідь: 62 км/год середня швидкість потягу протягом усього шляху.

Покрокове пояснення:

1)(2×70)+(4×58)=372(км)-стільки всього проїхав поїзд.

2)2+4= 6(год)-стільки часу їхав поїзд.

3)372:6=62(км/год)-така середня швидкість потяга протягом усього часу.

Перевірка:

1)62×6=372(км)