Від однієї станції в одному напрямку вийшли одночасно два потяги. Швидкість першого потяга - 75

км/год, швидкість другого - 90 км/год. Яка відстань буде між потягами через 2 год? COPYRIGHT © EDUC.COM.UA. ALL RIGHTS RESERVED, WWW.EDUC.COM.UA 21

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мирослава.

Ответ:

v = s/t  =>  s = v*t

s1 = 75*2 = 150(км)

s2 = 90*2 = 180(км)

=> разница = 180 - 150 = 30(км)