Срочно нужен ответ дам 10 балов!!! Від залізничної станції одночасно в протилежних напрямках

вирушили два потяги. Швидкість першого потяга дорівнює 36,2 км/год, а швидкість другого потяга на 2,4 км/год більша за швидкість першого. Яка відстань буде між ними через 2,5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Брувер Ирина.

Ответ:

187 км

Пошаговое объяснение:

1)36.2+2.4=38.6(км/год) - швидкість першого потяга
2)36.2*2.5=90.5(км) - відстань, яку проїхав перший потяг
3)38.6*2.5=96.5(км) - відстань, яку проїхав другий потяг
4)90.5+96.5=187(км)

Отвечает Подмарёв Иван.

Ответ:

187 км

Пошаговое объяснение:

1)36,2+2,4=38,6

2)36,2+38,6=74,8

3)74,8х2,5=187