1 кг цукерок коштує 200 грн, печиво на 40% дешевше. Визначити вартість покупки якщо було придбано

цукерок 1 кг 200 г а печива 900г.

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёва Лена.

Вартість 1 кг цукерок - 200 грн.

Вартість 1 кг печива - 0.6 * 200 грн = 120 грн (40% від 200 грн)

Вага печива - 900 г = 0.9 кг

Отже, вартість 1 кг цукерок і 1 кг печива - 200 грн + 120 грн = 320 грн

Вартість 1,2 кг цукерок - 1.2 * 200 грн = 240 грн

Вартість 0,9 кг печива - 0.9 * 120 грн = 108 грн

Отже, загальна вартість покупки - 240 грн + 108 грн = 348 грн.