Помогите пожалуйст!!!!! срочно!!!!!Потяг проїхав 51 км за 0,6 год. Знайди швидкість потяга.​


Ответы на вопрос

Отвечает Lisovyi Viktor.

Ответ:

85 км/год.

Пошаговое объяснение:

51÷0,6 = 85 (км/год) - швидкість руху потяга.

Відповідь: 85 км/год швидкість руху потяга.

Отвечает Симанков Данил.

Ответ:Швидкість (v) руху потяга можна знайти, поділивши відстань (d), яку потяг проїхав, на час (t), за який він проїхав цю відстань:

v = d / t

Таким чином, швидкість потяга дорівнює:

v = 51 км / 0,6 год = 85 км/год

Отже, швидкість потяга становить 85 км/год.

Пошаговое объяснение: