Розв'яжіть рівняння: 1) 3 • х = 15,6 2) 0,5 • х = 0,12


Ответы на вопрос

Отвечает Уливанова Вероника.

3 • х / 3 = 15,6 / 3

х = 5,2

Отже, розв'язок рівняння 3 • х = 15,6: х = 5,2.

0,5 • х = 0,12

Для того, щоб знайти х, потрібно розділити обидві частини рівняння на 0,5:

0,5 • х / 0,5 = 0,12 / 0,5

х = 0,24

Отже, розв'язок рівняння 0,5 • х = 0,12: х = 0,24.