В обробці грибів втрачається 80% маси. Якщо обробляли 3200 кг. грибів, то яка маса залишиться?

Тільки відповідь даю 20 балдів

Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Артур.

Ответ:в обробці грибів втрачається 80% маси, то залишається 20% маси. Тому, якщо обробляли 3200 кг грибів, то маса залишиться дорівнюватиме:

20% * 3200 кг = 0.2 * 3200 кг = 640 кг

Отже, після обробки залишиться 640 кг грибів.

Пошаговое объяснение:

.

Отвечает Гутникова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100%-80%=20-це0.2

0. 2