1 > У результаті сушіння фрукти втрачають 8 своєï маси. Скіль- ки кілограмів сушених фруктів

можна одержати із 40 кг свiжих? en TH ЛИ Даю 100 балов срочно решите!!!!! с умовою ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамский Виктор.

За умовою задачі, при сушінні фрукти втрачають 8% своєї маси, що означає, що 100% - 8% = 92% маси фруктів залишається після сушіння.

Отже, щоб знайти масу сушених фруктів, яку можна одержати з 40 кг свіжих, необхідно перемножити 40 кг на 92%:

40 кг * 92% = 36.8 кг

Отже, можна одержати 36.8 кг сушених фруктів з 40 кг свіжих.

Отвечает Белоконь Гена.

Ответ:

35 кг

Пошаговое объяснение:

1) 1/8 * 40 = 40/8 = 5 (кг) - фрукты потеряют во время сушки

2) 40 - 5 = 35 (кг) - сушеных фруктов можно получить из 40 кг свежих