> Під час сушіння абрикоси втрачають 1/7 своєï маси. Скільки кілограмів кураги можна одержати із

42 кг абрикосів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Оксана.

Відповідь:

:)

Покрокове пояснення:

Якщо абрикоси втрачають 1/7 своєї маси, то залишається 6/7 початкової маси.

1. 1 - 1/7 = 6/7

Тому, маса кураги, яку можна одержати з 42 кг абрикосів буде:

2. 42 кг * 6/7 = 36 кг

Отже, можна одержати 36 кг кураги.

Отвечает Осокин Роман.

Ответ:

Якщо під час сушіння абрикоси втрачають 1/7 своєї маси, то залишок маси дорівнює 6/7 від початкової маси. Щоб знайти масу сушених абрикосів, потрібно помножити початкову масу на 6/7:

маса сушених абрикосів = 42 кг × 6/7 ≈ 36 кг.

Таким чином, з 42 кг абрикосів можна одержати близько 36 кг кураги.