Знайдіть корінь рівняння 6х+12=5х+3 помогите пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Савичева Катя.

6x + 12 = 5x + 3

Перенесем иксы в левую часть, остальное в правую

6x - 5x = 3 - 12

x = -9

Ответ: х = -9

Отвечает Векслер Аиша.
Щоб знайти корінь рівняння 6х + 12 = 5х + 3, ми можемо спростити його, віднявши 5х з обох сторін:
6x + 12 - 5x = 5x + 3 - 5x x + 12 = 3
Тепер віднімемо 12 з обох сторін:
x + 12 - 12 = 3 - 12 x = -9
Отже, корінь рівняння 6х + 12 = 5х + 3 дорівнює -9.