Спростіть значеня виразу -25 а× 0.4b і знайдіть його значеня ,якщо а=1 1/15 b=-4 5/8


Ответы на вопрос

Отвечает Меджидов Гаджи.

Ответ:74

Пошаговое объяснение:

-25 а× 0.4b = -10 а × b

a = 1 1/15 та b = -4 5/8

= -10 × (16/15) × (-37/8) = 74