знайдіть:40% від 700:14% від 200:28% від 150:66% від 650:30% від 50:93% від 900, пж памагіте даю

100 звйоздачек

Ответы на вопрос

Отвечает Кубіцька Віка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40% от 700:

40% × 700 = 0,4 × 700 = 280

14% от 200:

14% × 200 = 0,14 × 200 = 28

28% от 150:

28% × 150 = 0,28 × 150 = 42

66% от 650:

66% × 650 = 0,66 × 650 = 429

30% от 50:

30% × 50 = 0,3 × 50 = 15

93% от 900:

93% × 900 = 0,93 × 900 = 837

Таким образом:

40% от 700 = 280

14% от 200 = 28

28% от 150 = 42

66% от 650 = 429

30% от 50 = 15

93% от 900 = 837