919. Длина ребра (стороны) куба 8 см. Найдите объем кубасрооооочно:3


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Саша.

Ответ:

Об'єм куба можна знайти, піднімаючи довжину ребра до куба:

V = a^3

де a - довжина ребра.

У нашому випадку, довжина ребра куба дорівнює 8 см, тому:

V = 8^3 = 512 см^3

Отже, об'єм куба дорівнює 512 кубічним сантиметрам.