1)дано bn=6n-n² знайти b3, b5,b100 2) (Сn) геометрична прогресія ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ДАЮ 20

БАЛОВ!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Адылхан Шынгыс.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі, підставимо n=3, n=5 та n=100 у вираз bn=6n-n² і знайдемо значення b3, b5 та b100:

b3 = 6(3) - 3² = 18 - 9 = 9

b5 = 6(5) - 5² = 30 - 25 = 5

b100 = 6(100) - 100² = 600 - 10000 = -9400

Отже, b3 = 9, b5 = 5, b100 = -9400.

Пошаговое объяснение: