1262. Знайдіть значення виразу: 1) 0,308 0,14 +1,8; 2) (3,2+4,75): 1,5; 3) 7,224: 0,301 - 18,6;

4) 19,6 (3,05 +4,95); 5) 120-72: 0,6; 6) 1,512: (8,62 -8,2).тема:диление десяткового дробу на десятковий дріб​

Ответы на вопрос

Отвечает Лугинин Никита.

Ответ:

1) 0,308 * 0,14 + 1,8 = 0,04312 + 1,8 = 1,84312

2) (3,2 + 4,75) : 1,5 = 8,95 : 1,5 = 5,966666... (округлюємо до 2 десяткових знаків) ≈ 5,97

3) 7,224 : 0,301 - 18,6 = 24 - 18,6 = 5,4

4) 19,6 (3,05 + 4,95) = 19,6 * 8 = 156,8

5) 120 - 72 : 0,6 = 120 - 120 = 0

6) 1,512 : (8,62 - 8,2) = 1,512 : 0,42 = 3,6

Пошаговое объяснение: