СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!! 3) Дві бригади комбайнерів зібрали врожай за 4 дні. За скільки днів

могла б зібрати врожай кожна бригада, працюючи окремо, якщо одній із них для виконання цієї роботи потрібно на 6 днів менше ніж другій?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курганова Диана.

Ответ:Припустимо, що друга бригада зібрала врожай за х днів. Згідно умови задачі, першій бригаді потрібно на 6 днів менше, тому вона зібрала врожай за х + 6 днів.

За єдиним умовним виразом можна записати, що обидві бригади разом зібрали врожай за 4 дні:

1/х + 1/(х + 6) = 1/4

Далі можна розв'язати це рівняння для знаходження значення х, яке відповідатиме кількості днів, за яку друга бригада зібрали б врожай, а потім вирахувати кількість днів, за яку перша бригада зібрала б врожай.

1/х + 1/(х + 6) = 1/4 # помножимо обидві частини рівняння на 4х(х+6), щоб позбутися від знаменників

4(х + 6) + 4х = х(х + 6) # розкриваємо дужки

4х + 24 + 4х = х² + 6х # спрощуємо

8х + 24 = х² + 6х # переносимо все в одну частину рівняння

0 = х² - 2х - 24 # переписуємо рівняння у квадратній формі

0 = (х - 6)(х + 4) # факторизуємо рівняння

Отже, ми отримали квадратне рівняння, яке має два корені: х - 6 = 0 або х + 4 = 0. Розв'язавши ці рівняння, ми отримуємо дві можливі відповіді:

х - 6 = 0 або х + 4 = 0

х = 6 або х = -4

Оскільки відповід про від'ємну кількість днів не має сенсу, ми відкидаємо рішення х = -4.

Таким чином, друга бригада могла зібрати врожай за 6 днів, а перша бригада могла зібрати врожай за 6 + 6 = 12

Пошаговое объяснение:

Отвечает Жумабаев Нурсултан.

Пошаговое объяснение:

1 бригада = х дней

2 бригада = х + 6 дней

1/х + 1/(х + 6) = 1/4

х + х + 6 = 1/4 * х * (х + 6)

2х + 6 = 1/4х² + 6/4х

2х + 6 - 1/4х² - 6/4х = 0

2х + 6 - 0,25х² - 1,5х = 0

-0,25х² + 0,5х + 6 = 0 | : -0,25

х² - 2х - 24 = 0

Д = (-2)² - 4 * 1 * (-24) = 4 + 96 = 100

Д = 100 = 10

х1 = (2 - 10)/(2*1) = -8/2 = -4

Не подходит, так как количество дней не может иметь отрицательное значение

х2 = (2 + 10)/(2*1) = 12/2 = 6

1 бригада = (х) = 6 дней

2 бригада = (х + 6) = 6 + 6 = 12 дней