У Миколи було 126 зошитів у лінійку і клітинку , причому у клітинку у 2 рази більше , скільки було

зошитів у клітинку

Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Нарек.

Ответ:

84

Пошаговое объяснение:

Нехай x - зошити в лінію, тоді зошити в клітинку - 2х, отже:

х + 2х == 126

3х == 126

х =126/3

х = 42 (в лінію)

42 * 2=84 в клітинку