СРОЧНО! Серед чисел: 1002, 5400,2830,6000, 12345 знайди числа які кратні 1)3,2)9


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Александр.

Ответ:

кратне 3 = сума всіх чисел повинна ділитися на 3 (1002=1+0+0+2=3:3=1)-це приклад

кратне 9 = сума всіх чисел повинна ділитися на 9 (5400=5+4+0+0=9:9=1)-це приклад

Відповідь: якщо кратні одразу 3 та 9, то 5400 виходить

якщо 3, то 1002;5400;6000;12345

якщо 9, то 5400

рішення:

1002=3:3 на 9 не ділиться

5400=9:9;9:3(підходить)

2830=13-ділиться тільки на 1;13(не підходить)

6000=6:3;на 9 не ділиться 12345=15:3; на 9 не ділиться

Вроде так

Отвечает Тупицына Илария.
1) 6000
2) 5400
вроде так