Автомобіль їхав 1,2 год зі швидкістю 70 км/год і ще 0,4 - зі швидкістю 75 км/год.знайдіть середню

швидкість автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдак Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Відстань зі шв. 70км/год  

1,2*70=84км

Відстань зі шв. 75км/год  

0,4*75=30км

Vсер=(84км+30км)/(1,2год+0,4год)=71,25км/год