3°. Площа трикутника, висота якого дорівнює 7 см, а осно- ва - 8 см, дорівнює:


Ответы на вопрос

Отвечает Бахарев Дима.

Відповідь:

28 см²

Покрокове пояснення:

Площа трикутника дорівнює половині добутку його основи та висоти:

S = 1/2 * основа * висота

Підставляємо відповідні значення:

S = 1/2 * 8 см * 7 см = 28 см²

Відповідь: площа трикутника дорівнює 28 см².