В автопарку легкових машин у 8 разів менше, ніж вантажних. Скільки вантажних машин в автопарку,

якщо їх на 203 більше, ніж легкових?

Ответы на вопрос

Отвечает Анарбаева Нурай.

Ответ:х:8=х-203

х=8(х-203)

х=8х-1624

8х-х=1624

7х=1624

х=1624:7

х=232

Пошаговое объяснение: