щоб дістатися до школи Кирило доклав неаби яких зусиль:на першому автобусі, швидкість якого 60 км

він їхав 2 год, на другому, швидкість якого 50 км/год-3 год, та й потім ще 3 год на двоповерховому бусі зі швидкістю 70 км/год. З якою середньою швидкістю Кирило поспішав до країни знань? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Правосуд Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

⬇️


Отвечает Беглянова Валерия.

Відповідь:

Середня швидкість 60 км/год.

Покрокове пояснення:

На першому автобусі Кирило проїхав дві години та подолав відстань у 60 × 2 = 120 км. На другому автобусі Кирило проїхав три години та подолав відстань у 50 × 3 = 150 км. На двоповерховому бусі Кирило проїхав три години та подолав відстань у 70 × 3 = 210 км. Разом Кирило був у дорозі 2 + 3 + 3 = 8 годин та сумарно подолав відстань у 120 + 150 + 210 = 480 км. Середня швидкість, з якою Кирило поспішав до країни знань дорівнює загальному шляху поділеному на загальний час: 480 / 8 = 60 км/год.