Задание4 Составь буквенное выражение по задаче. Найди значение выражения, если: d=129. Поезд

проехал d км за 3 часа. Какова скорость поезда?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.

Ответ:

Швидкість поїзда (v) можна обчислити за формулою:

v = d / t,

де d - відстань, яку проїхав поїзд, а t - час, за який він проїхав цю відстань.

Підставляючи в формулу d = 129 км і t = 3 год, отримуємо:

v = 129 / 3 = 43 км/год.

Отже, швидкість поїзда була 43 км/год.

Пошаговое объяснение: