СРОЧНО!!!!!!!!!!! Розкладіть квадратний тричлен на множники х²-8х+7


Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Ліля.

Щоб розкласти квадратний тричлен на множники, потрібно знайти такі два множники, добуток яких дасть тричлен. В даному випадку, ми шукаємо два множники, добуток яких дорівнює:

х² - 8х + 7

Ми можемо уявити цей тричлен у вигляді суми двох творів:

х² - 8х + 7 = (х - 7) (х - 1)

Перевіримо наше рішення, помноживши ці множники назад:

(х - 7) (х - 1) = х² - х - 7х + 7 = х² - 8х + 7

Таким чином, ми розклали квадратний тричлен на множники:

х² - 8х + 7 = (х - 7) (х - 1)