Довжина ділянки з капусти 35 м а ширина у 5 разів менше знайди площу і периметр цієї ділянки


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Саша.

Ответ:

просто соси

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти площу ділянки, потрібно помножити довжину на ширину. У даному випадку, ширина ділянки дорівнює 1/5 від довжини:

ширина = 35 м / 5 = 7 м

Отже, площа ділянки:

площа = довжина x ширина = 35 м x 7 м = 245 м²

Щоб знайти периметр ділянки, потрібно додати довжину та ширину, а потім подвоїти отриману суму:

периметр = 2 x (довжина + ширина) = 2 x (35 м + 7 м) = 84 м

Отже, площа цієї ділянки з капусти становить 245 м², а периметр - 84 м.

Отвечает Акулова Валерия.
1) 35:5=7 (м) - ширина;
2) S=A*B=35*7=245 (м) - площа;
3) P=(а+b)*2=(35+7)*2=84 (м) - периметр;
Відповідь: 245 м, 84 м