Фермер виростив урожай картоплі на ділянці площею 9 га і вирішив його зібрати за два дні. Першого

дня вiн зібрав урожай на ділянці, площа якої становила 0,45 від площі всієї картопляної плантацiï. Знайдіть площу ділянки (у га), на якій потрібно зібрати урожай фермеру ДРУГОГО ДНЯ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурумбет Анелия.

Ответ:

1.) 9:100•45=4.05(га)зібрав фермер в перший день

2.) 9-4.05=4.95(га)

Пошаговое объяснение: