7. На двох полицях було порівну книжок. Після того, як з першої полиці взяли 12 книжок, а з другої-

20 книжок, на першій полиці залишилося удвічі більше книжок, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку Срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Уколова Полина.

Відповідь:

Нехай спочатку на кожній полиці було x книжок. Після того, як з першої полиці взяли 12 книжок, на першій полиці залишилося x-12 книжок. Аналогічно, після того, як з другої полиці взяли 20 книжок, на другій полиці залишилося x-20книжок.

Розв'язання:

(X-12)=2(X-20)

X-12=2X-40

X=28

Таким чином на кожній поличці спочатку було по 28 книжок.

Покрокове пояснення: