Магазин продає цукерки. За три дні продали 20 кг цукерок. За перший день продали в 4 рази менше,

ніж за другий, а за третій день продали на 5 кг менше, ніж за перші два дні. Скільки кг цукерок продавали щодня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Венгер Алина.

Ответ:

2,5кг перший день

10кг другий день

7,5кг третій день

Пошаговое объяснение:

перший день- Х

другий день- 4х

третій день- (Х+4х)-5

всього 20

Розвязання:

1) Х+4х+х+4х-5=20

10х-5=20

10х=20+5

10х=25

х=25:10

х=2,5 кг за перший день

2) 4•2,5=10 кг за другий день

3) 2,5+10-5=7,5 кг за третій день