Яблука вирішили розкласти в ящики коли в один ящик поклали 16,8 кг яблук виявилося що в нього

поклали 0,4 усіх яблук скільки кілограмів яблук треба було розкласти?

Ответы на вопрос

Отвечает Немерюк Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,4 = 16,8 кг

тогда 0,1 = 16,8/4 = 4,2 кг

всего (1) = 4,2*10 = 42 кг