У бібліотеці на стелажі з 3 полиць 140 книжок. На першій полиці 30 % усіх книжок, на другій - 50

% решти. а) Побудуй схему для зображення кількості книжок на кожній полиці. б) Оціни, на якій із трьох полиць книжок було найменше.

Ответы на вопрос

Отвечает Юрьева Анастасия.

Моя відповідь:

а) треба перевести 30%=0.3

1) 0.3*140=42(кн.)-Перша полиця

Друга полиця 50% від решти книг після першої полиці тобто треба перевести 50%, а це буде 0.5

2) 140-42=98(кн.)

3) 0.5*98=49(кн.)- друга полиця

Третя полиця: Решта книг після перших двох полиць.

4) 140-42-49= 49(кн.) - третя полиця

Відповідь: 42 книг перша полиця 49 книг друга полиця 49 книг третя полиця

б) Щоб оцінити, на якій з трьох полиць книжок було найменше, порівняємо кількість книг на кожній полиці. Згідно з отриманою схемою, на третій полиці було 49 книг, на другій полиці - 49 книг, а на першій полиці - 42 книги. Таким чином, на першій полиці було найменше книг.