1193 Знайдіть значення виразу: 1) 0,01a + 10ь, якщо а = 126, b = 2,4; 2) 0,001a + 0,16, якщо а =

106, b = 0,02; 3) 100a + 0,01b, якщо а = 1,06, b = 220; 4) 10a + 0,001ь, якщо а = 11,61, b = 10 039.​

Ответы на вопрос

Отвечает Приловский Саня.
  1. 0,01a + 10b = 0,01 * 126 + 10 * 2,4 = 1,26 + 24 = 25,26
  2. 0,001a + 0,16 = 0,001 * 106 + 0,16 = 0,106 + 0,16 = 0,266
  3. 100a + 0,01b = 100 * 1,06 + 0,01 * 220 = 106 + 2,2 = 108,2
  4. 10a + 0,001b = 10 * 11,61 + 0,001 * 10039 = 116,1 + 10,039 = 126,139

Отже, значення виразів будуть:

  1. 25,26
  2. 0,266
  3. 108,2
  4. 126,139