3/8 части бака наполнена водой. Если в бак налить еще 50 литров воды, то 3/8 часть бака будет

пустым. Сколько литров воды вмещает бак?

Ответы на вопрос

Отвечает Мелихова Варвара.
Позначимо через V об'єм бака в літрах.
На початку, коли 3/8 частини бака наповнене водою, 5/8 частини бака залишається порожньою.
Нехай при додаванні 50 л води в бак, 3/8 частини бака залишається порожньою, а 5/8 частини бака наповнене водою. Тоді 50 л води становлять 3/8 частини об'єму бака:
(3/8)V = 50
V = 50 * (8/3) = 133.33 л (до двох знаків після коми)
Отже, об'єм бака становить 133.33 л.