-2(7,8+x)=0 Тема: Множення и ділення раціональних чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Елизавета.

Щоб розв'язати рівняння -2(7.8 + x) = 0, спочатку розгорнемо дужки:

-2 * 7.8 - 2 * x = 0

Далі, проведемо множення:

-15.6 - 2x = 0

Перенесемо -15.6 на інший бік рівняння:

-2x = 15.6

Для того, щоб виразити x, розділимо обидва боки рівняння на -2:

x = 15.6 / -2

x = -7.8

Таким чином, розв'язком рівняння -2(7.8 + x) = 0 є x = -7.8.