У магазин привезли червоні та сині м'ячі Червоних м'ячів було 6 а синих у 5 оазів більше Продавець

усі м'ячі розклала у 4 сітки порівну у кожну Скільки м'ячів поклади в одну сітку? срочно надо брату​

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Відповідь:

9

Покрокове пояснення:

Червоних м'ячів—6.

6×5=30—синіх м'ячів.

6+30=36—всього м'ячів.

36÷4=9—м'ячів поклали в одну сітку.