Від станції одночасно в протилежних напрямах вийшли два поїзди. Через 4 години відстань між ними

була 560 км . Один з них йшов зі швидкістю 68 км/год. З якою швидкістю йшов другий потяг?

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Виолетта.

Ответ:

Нехай швидкість другого поїзда позначена як V км/год.

За 4 години перший поїзд проїхав відстань 68 * 4 = 272 км.

Залишкова відстань між поїздами після 4 годин складає 560 - 272 = 288 км.

Оскільки два поїзди рухаються одночасно в протилежних напрямах, їх відстань скорочується зі швидкістю суми їхніх швидкостей.

Таким чином, швидкість другого поїзда можна виразити як:

V = (560 - 272) / 4 = 288 / 4 = 72 км/год.

Отже, швидкість другого поїзда становить 72 км/год.