Знайдіть похідну функції y = cosx-5x.


Ответы на вопрос

Отвечает Туманова Анастасия.

Відповідь:

Похідна функція y = cos(x) - 5x = -sin(x) - 5.

Покрокове пояснення:

Щоб знайти похідну функції y = cos(x) - 5x, ми застосуємо правила диференціювання для кожного доданка окремо.

Похідна косинуса (cos(x)) дорівнює мінус синусу (−sin(x)). Похідна 5x дорівнює 5.

Таким чином, застосовуючи правила диференціювання, ми отримуємо:

dy/dx = d(cos(x))/dx - d(5x)/dx

= -sin(x) - 5