-6,2x-12-2,8x = 6; будь ласка бистріше дам 45 очков ​


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Настя.

Ответ:x = -2.

Пошаговое объяснение:

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку треба його переписати у стандартну форму, тобто зібрати всі члени змінної x разом:

-6,2x - 2,8x - 12 = 6

-9x - 12 = 6

Додавши 12 до обох боків рівняння, отримаємо:

-9x = 18

Розділивши обидві частини на -9, отримаємо:

x = -2

Таким чином, розв'язком цього рівняння є x = -2.

Отвечает Герасимова Алина.

Відповідь:

-2

Покрокове пояснення:

-6,2x-12-2,8x=6

-9x=6+12

-9x=18

x=18÷(-9)

x=-2