Які маси цукру і води потрібно взяти для приготування 300 г 15%- го розчину? Пожалуйста, масової

частки цукру не дано Т_Т

Ответы на вопрос

Отвечает Илюхин Даня.

Дано:

m р-ну(цукру) = 300 г

ω(цукру) = 15%

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 15% * 300 / 100% = 45 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 300 - 45 = 255 г.

Відповідь: Маса цукру становить 45 г; води - 255 г.