Два літаки вилетіли з аеродрому одночасно в протилежних напрямках. Через 10 хв відстань між ними

становила 270 км. Яка швидкість другого літака, якщо швидкість першого - 15 км/хв?​ (заранее спасибо)

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Карина.

Ответ:

12 км/год

Пошаговое объяснение:

15×10=150 км-відстань яку пролетів перший літак за 10 хв

270-150=120 км- відстань яку пролетів другий літак за 10 хв

120÷10=12 км/год- швидкість другого літака