З одного аеродрому в протилежних напрямках вилетіли два літаки. Швидкість першого - на 165км за

год.менша, ніж швидкість другого. За 3 год перший з них пролетів 1425км. Яка швидкість другого літака?

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.
1) 1425 : 3 = 475 (км/ч) - скорость 1-го
2) 475 + 165 = 640 (км/ч0 - скорость 2-го 
Ответ: 640 км/ч.